Amerykański gigant rezygnuje ze zdjęć modelek po retuszu.

16 stycznia 2018

Helena Foulkes, szefowa CVS Pharmacy i CVS Health amerykańskiej firmy działającej na rynku farmaceutycznym i kosmetycznym oznajmia, że kremy nawilżające, pomadki, perfumy będą reklamowane przez naturalne kobiety bez makijażu. Jednym z powodów rezygnacji z retuszu, jak twierdzi są problemy zdrowotne kobiet, które utożsamiają się i dążą do nienaturalnych wizerunków modelek.

źródło

Od kwietnia 2018 roku, zauważymy znak CVS na produktach.

Dyrektor generalny Judy Vredenburgh w wydanym specjalnym, oświadczeniu stwierdziła, że umożliwienie zamieszczania i eksponowania różnorodnego naturalnego piękna, będzie miało niezwykle pozytywny wpływ, na młode dziewczęta oraz kobiety. Salony CVS mają być miejscem, w którym klienci mają czuć się dobrze, reprezentując i świętując  autentyczność  oraz różnorodność.

 

Wybrałam kilka Aniołków Victoria’s Secret bez makijażu,  podczas Victoria’s Secret Fashion Show (listopad 2017) wyglądają równie pięknie:

Adriana Lima

Alessandra Ambrosio

Jasmine Tookes

Lais Ribeiro

Behati Prinsloo

źródło

 

Inspirująca osobowość, piękne wnętrza, brak kompleksów dotyczących mankamentów naszej figury, które każdy z nas posiada, będą niebawem naszym atutem 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *