Dekoracyjna ściana z filiżanek.

22 października 2018

Do wczoraj, uważałam filiżankę do kawy za naczynie pełniące, wyłącznie funkcję użytkową, służącą do picia napoju . Popołudniowy spacer nad morzem, zakończony wizytą w kawiarni w celu wypicia filiżanki kawy, zjedzenia czegoś słodkiego, właśnie zmienił postrzeganie tegoż naczynia.

Już od progu zachwyciła mnie dekoracyjna ściana, wyróżniająca się na tle reszty ścian kawiarni,  pokrytych drewnianymi panelami  oraz pomalowanymi farbą w ciemno-szarym kolorze. Podłogę stanowi drewniany parkiet, a wszystko dopełnia kreatywna, dekoracyjna ściana, misternie wyłożona przytwierdzonymi, porcelanowymi, w białym kolorze filiżankami. Ciekawa, oryginalna, podświetlana ściana wyłożona filiżankami, tworzy wyraziste, zabawne tło kawiarni, podkreślając charakter i przeznaczenie pomieszczenia.

Fotografia na dolnym zdjęciu, przedstawia ścianę w większym wymiarze, choć lepszy efekt, oddałaby uwieczniona cała dekoracyjna ściany, niestety nie było to możliwe.

W dzisiejszych czasach nie jest łatwo zachwycić klientów, moim zdaniem, właścicielom udało się na pewno zaskoczyć pomysłowością. Bardzo ciekawa dekoracja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *