Gdańsk, nowoczesny kompleks architektoniczny Forum Gdańsk.

31 lipca 2018

Gdańsk jest jednym z najstarszych miast Polski, ulubionym, najczęściej odwiedzanym miastem przez turystów. Port morski w Gdańsku, jest najgłębszym portem na Morzu Bałtyckim, przyjmuje największe statki, pływające po Bałtyku.

Zachwycam się wciąż „gdańską starówką” urokliwymi, malowniczymi uliczkami, przy których zapraszają gości klimatyczne restauracje, kawiarnie z duszą.

Marina jachtowa nad Motławą jest jedną z najnowocześniejszych na Bałtyku, zapewniająca żeglarzom, miłośnikom sportów wodnych, warunki do bezpiecznego morskiego wypoczynku i relaksu. Żeglarskie duże Święto o nazwie Baltic Sail przybliża mieszkańcom, turystom, tradycje marynistyczne,  przypływające zaś jachty z żeglarzami  mają możliwość nawiązania, zacieśniania wcześniejszych kontaktów.

W dniu dzisiejszym w Gdańsku, odwiedziliśmy niedawno otwarty kompleks architektoniczny Forum Gdańsk o ładnym nowoczesnym designem, w którym przez środek kompleksu, przepływa kanał Raduni. Szczególnie urzekła mnie duża bo ponad 2 hektarowa, zaprojektowana, zielona powierzchnia oraz rozciągający się widok z galerii na panoramę Gdańska.

Kawa, lody, nie omijam tych pysznych atrakcji 🙂 po dokonaniu zakupów w galeriach, tak też było w dniu dzisiejszym w Galerii Forum.

Byłam tak żądna porcji lodów z kawą, że pochłonęłam wszystko w sekundę, nie podzieliłam się z Wami na fotce, sorry!

Wakacje w pełni, pogoda dopisuje,  lody dla ochłody, picie wody w dużych ilościach, baseny, zacienione miejsca nad morzem w domowych ogródkach, to niektóre sposoby pomagające przetrwać nam tegoroczne upały. Dbajcie o siebie.

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *