Glendoria, Mazury.

24 sierpnia 2017

Glendoria, położone na Warmii-Mazurach miejsce, inne niż wszystkie. Sielsko-anielski klimat w agroturystycznym gospodarstwie, rozciągającym się na 40 hektarowym prywatnym terenie, miejsce w którym zatrzymał się czas.

To doskonałe miejsce na odpoczynek dla tych, którzy lubią przebywać w zgodzie z naturą, z dala od turystycznego zgiełku w ciszy, obserwując piękne widoki. Cieszyć oko rozciągającymi się zielonymi łąkami, pagórkami, lasem, jeziorem obserwując tutejsze ptactwo, zwierzynę.

 

nowy widok glend1

 

glendoria1

 

glend13

 

glendoria6

 

W starej odrestaurowanej stodole właściciele wydają smaczne , zdrowe posiłki na bazie lokalnych produktów, wprowadzając nas w stan błogiego rozleniwienia. Konsumując posiłki, mamy jednocześnie możliwość napawania się widokiem dzikiej przyrody wdychając czyste powietrze.

 

glend12poprawiony ost

 

glendoria8

 

glendoria12nowa

 

Niepowtarzalne mazurskie zabudowania i wnętrza z cechami mazurskiej architektury z początku XX wieku, oddają hołd upływającemu czasowi. W niedalekiej odległości od ceglano-drewnianych budynków rozpościerają się Pokoje Namiotowe tzw. glamping z luksusowo wyposażonymi namiotami z werandami, łazienką itp. Urządzone również w stylu mazurskiej architektury z ręcznie robionymi meblami przez tutejszych rzemieślników.

Ciekawym pomysłem właścicieli jest naturalne Spa w lesie, gdzie kąpiele w balii wypełnionej pachnącymi ziołami i gorąca wodą, odbywają się na świeżym powietrze w otoczeniu przyrody.

 

glendoria2

 

ostatni z glendorii

 

 

Ze względu na bliskość lasu, jeziora, przestrzeń, naturę, uprzejmość właścicieli, możliwość interesującego spa, polecam wypoczynek w Glendorii, szczególnie rodzinom, rodzinom z dziećmi, wspólne biesiadowania ze znajomymi. Pod warunkiem sprzyjającej aury pogodowej.

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *