Mała czarna a może mała granatowa?

24 września 2017

Uniwersalna mała granatowa.

Panuje przekonanie, że każda kobieta powinna posiadać w garderobie sukienkę tzw. małą czarną. Sądzę, że wraz z upływem lat, w dojrzałym wieku, korzystniej wyglądamy w sukience „małej granatowej”. To jest oczywiście moje zdanie.

Model sukienki o prostej linii w kolorze granatowym na zdjęciu jest uniwersalny i bazowy. Świetnie bawiłam się w niej na na różnych uroczystościach rodzinnych, jubileuszowych, wyjściach do teatru, na zabawach tanecznych, latem na wieczornym spacerze nad morzem.

Zmieniam dodatki do małej granatowej w zależności od okoliczności. Na uroczystości wieczorowe uzupełnieniem stylizacji są czerwone lakierowane szpilki, beżowa lakierowana kopertówka, kolczyki perły, włosy upięte w modny bananowy kok, który pasuje do sukienki o wyrazistej linii.

Francuzki obecnie szaleją na jego punkcie i upinają kok w wersji Banana Bun luźno, nisko związanej, niechlujnej po elegancki wieczorowy stylowy bananowy kok.

 

 

ostatni

 

 

kurtka4

 

 

szpilki6zmniesz1

 

 

fryzura8m

 

 

 

kok1

 

Bardzo wygodna fryzura, zwłaszcza dla osób, które lubią taniec. Wiem co mówię he, he, he, na wczorajszej uroczystości w grupie znajomych podczas tańca fryzura  była trwała, wygodna, swobodnie mogłam poruszać się w tańcu, który zresztą uwielbiam. W tańcu relaksuję się, odpoczywam, spalam kalorie, w tańcu przybywa pozytywna energia, uśmiecham się i odczuwam zadowolenie.

Mała granatowa alternatywą małej czarnej, szczególnie dla kobiet w pewnym dojrzałym wieku.

Ps. W zakładce o mnie jestem również w klasycznej małej granatowej.

Napiszcie czy podoba Wam się mała granatowa? Jestem ciekawa Waszych opinii, za wszystkie z góry dziękuję.

 

Komentarze

  1. Roksana napisał(a):

    Sukienka jest prześliczna 🙂 Jesteś dowodem na to, że można wyglądać wspaniale w każdym wieku !

    nouw.com/roksanaryszkiewicz

    1. Irena napisał(a):

      Dziękuję bardzo za komentarz :). W klasycznych stylizacjach odnajduję się zawsze doskonale, mała granatowa to również klasyka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *