Wiosenne, spokojne przedpołudnie, przerwane przeczytanym artykułem na portalu.

21 marca 2018

Wiosenne przebudzenie, dało znać o sobie, podczas oględzin ogrodu w dniu dzisiejszym. Organizm sam się wyrywał ku słońcu, które otulało, ogrzewało w dniu dzisiejszym, zaopatrując w dawkę pozytywnej energii, witalności. Kilkanaście minut przebywania na słońcu a chciało się żyć pełną piersią. Zaparzyłam więc zieloną herbatkę, usiadłam na tarasie skąpanym w słońcu, psina legła obok i poddałam się słodkiemu lenistwu. Słodkiemu, bo okraszonemu pysznymi czekoladkami, którymi zostaliśmy obdarowani w dniu wczorajszym, przez przesympatyczne kuzynostwo naszej rodzinki. Delektując się trufelkami w czekoladzie, uśmiecham się do psiny przeglądam wiadomości na jednym z codziennych portali i nagle dosłownie, szlag mnie trafił, czytam nagłówek i dalej…

„W tym wieku przestajesz wyglądać młodo. Kobiety boją się tej daty”

cały artykuł:  tutaj 

Czar pięknego przedpołudnia wyparował -( Jak można twierdzić, że kobiety osiągające wiek 30 lat, dopadają oznaki starzenia, zmarszczki, a zabiegi z zakresu medycyny estetycznej miałyby poprawić ich wygląd. To szaleństwo aby w tak młodym wieku, stosować radykalne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej (pomijam wrodzone, zdrowotne defekty)

Kobieta 30-40  letnia to szczyt atrakcyjności, młodości, niepowtarzalnego, naturalnego, jedynego w swoim rodzaju kobiecego uroku, emanującego z wnętrza kobiety.

 Skupmy się na promowaniu naturalnego piękna 30-40 letnich Polek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *