Zabawa była przednia na Top of The Top Sopot Festival 2018, dzień trzeci.

17 sierpnia 2018

Wczoraj uczestniczyłam w trzecim dniu Festiwalu Sopockiego na scenie Opery Leśnej w Sopocie. Towarzyszyła nam muzyka pop oraz usłyszeliśmy największe przeboje Opery Leśnej na przełomie minionych lat. Zabawa festiwalowa była świetną okazją do tańczenia, śpiewania, fantastycznej zabawy przy dobrej muzyce wykonanej przez znamienitych artystów. Szału z fotkami wykonawców nie mam, zamieszczam kilka zdjęć, jakość słaba inne nie powychodziły jak np. świetny występ zespołu Bajm, który obchodził w tym roku 40 lecie działalności na scenie muzycznej, Natalia Szreder, Andrzej Piaseczny i inni.

Edyta Górniak jak zwykle wzruszała niesamowitym wokalem.

Welshly Arms, zespół w swojej twórczości gra muzykę rock and roll, soul, blues.

Zgodnie z przedstawionym epizodem prowadzącego Oliwiera Janiaka na temat uzupełniania gospodarki wodno-elektrolitowej w naszym organizmie, uzupełniam elektrolity:)

Nie odmawiam popcornu choćby nie wiem co:) zamykam oczy zjadam, najgorsze jest to, że apetyt rośnie w miarę jedzenia popcornu. Rano wydłużę trening o dodatkowe kilometry marszu z kijkami, będzie ok.

Kasia Stankiewicz

 

Zespół Aloe Blacc

Big Cyc dał czadu:)

 

Jak wiecie, nóżka w tańcu nigdy mi nie przeszkadza i jak tylko nadarza się okazja drepczę w rytm muzyki w prawo, lewo 🙂 Po tanecznym szaleństwie w okolicach godz. 24 00 zmęczenie dało znać o sobie, co widać na załączonym zdjęciu.

Do zobaczenia za rok na Festiwalu Sopot w Operze Leśnej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *