Zahir z nami, piąty dzień.

20 lutego 2020

Pierwsze cztery dni wspólnego bytowania ze szczeniaczkiem, minęły jak z bicza trzasł. Noce wędrówki  psiny, spanie „na pół gwizdka”, tulenie malucha w celu zmniejszenia tęsknoty za matką i rodzeństwem, wzajemne poznawanie, obwąchiwanie za nami.

Słodka kuleczka zaklimatyzowała się u nas na dobre 🙂 Teraz pracuję nad stawianiem granic maluchowi w sferze niszczenia, podgryzania, nauki czystości, umiejętności spacerów ze smyczką. Jest co robić, wprawdzie Zahir jest pojętnym szczeniakiem jednak to jeszcze maluch, któremu nasza skóra bardzo smakuje więc lubi wbijać swoje ostre ząbki i delikatnie nas podgryzać. Ćwiczę umiejętność przychodzenie malucha na zawołanie, generalnie z każdym dniem idzie nam co raz lepiej ale do osiągnięcia perfekcji jeszcze długa droga przed nami.

Zahir, to uroczy maluszek, przypadliśmy sobie do serca od pierwszej chwili, teraz biegamy wspólnie kilka razy dziennie, bawimy się, miło spędzamy czas. Jest cudownie 🙂

Jedziemy do domu, pierwszy dzień.

Pierwsza miejscówka w domu.

Druga miejscówka.

W komitywie z panem 🙂

Trzecia miejscówka, gdzie ta kość…

Zabawy.

W ogrodzie.

Kapcie dziadka smaczniejsze od gryzaków.

Popołudniowa drzemka maleństwa.

Pozowanie 🙂

Życie z psem jest szczęśliwsze 🙂

Komentarze

  1. Barbara Danuta napisał(a):

    Zahir jest piękny! Kocham psy, całe życie miałam wielorasowe, jedyna szlachetnie urodzona, dożyca Norma była ze mną 10 lat. Zjadł ją nowotwór. Kiedy zaczęło przybywać lat a ubywać sił,zaczęłam przygarniać koty. To niezwykłe zwierzaki, mądre, niezależne ,dominujące. Rok temu miałam ich trójkę. Niestety, Franię pokonał nowotwór. Mam tez gromadkę, którą dokarmiam w miarę mozliwości..Życie bez zwierzaków jest uboższe, tą kotomanią zraziłam córkę i paru znajomych. Serdecznie dziękuję za odwiedziny,pozdrawiam a Zahirowi przesyłamy moc drapanek zaa uszkiem!

    1. Irena napisał(a):

      Pięknie dziękujemy za głaski 🙂 Życzymy, dobrej niedzieli, udanego tygodnia dla całej rodzinki 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *