Założenie, prowadzenie bloga, było bardzo dobrą decyzją w moim życiu.

7 stycznia 2020

Wczoraj, przez spory czas wertowałam wsteczne wpisy na blogu,  moje zdziwienie rosło z minuty na minutę, gdy czytałam pierwsze, z bardzo oszczędną treścią, formą oraz słabą jakością zdjęć, wpisy.

Mogłabym je usunąć, ale nic podobnego, są świadectwem znacznego rozwoju mojego, pisarskiego warsztatu. Po za tym, czytając wpisy, widzę, jak zmieniają się moje poglądy na przestrzeni lat, jak zmieniam sposób wyrażania siebie poprzez modę i bardzo ważne, nawiązałam wiele fajnych, ciekawych znajomości również w realu.

Pisanie bloga, to w jakimś sensie upust i rozwój moich pasji, wrażeń, przeżyć, z którymi lubię się dzielić z Wami Kochani. Na pewno, rozwinęłam moją kreatywność w sferze fotografii, social mediów, a zamieszczając kolejne wpisy, dokształcam się w różnych sferach życia. Prowadzenie bloga daje mi pozytywną energię, satysfakcję i dużo radości, jednocześnie zobowiązuje mnie do  bycia lepszym, w tym co robię.

Założenie bloga, było dobrą decyzją w moim życiu, dlatego dziękuję, jestem bardzo wdzięczna wszystkim czytelniczkom i czytelnikom, którzy zaglądacie w moje skromne progi, piszecie komentarze, tym samym razem współtworzymy blog 🙂

Dziękuję pięknie.

Komentarze

 1. Szyciownik napisał(a):

  Cześć,
  Świetnie, że jesteś!
  Pozdrawiam
  Kasia

  1. Irena napisał(a):

   Kasiu, witaj 🙂 bardzo dziękuję, że zaglądasz w moje progi.Życzę Ci kochana cudownego weekendu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *