Życie po 60-tce to nie kończąca się przygoda :)

4 kwietnia 2019

Kochani, właśnie skończyłam 63 lata, wciąż mam dużo do zrobienia 🙂 Przeżyte doświadczenia, wiedza,  przepełniają moje serce większymi oczekiwaniami niż kiedykolwiek, jednocześnie mam większy dystans do wielu spraw.

Staram ułatwiać sobie życie, być jak najdłużej sprawna psychicznie, fizycznie dlatego uprawiam spacery nordic walking, ćwiczenia jogi odbudowujące mięśnie, które  zwyczajnie wraz z wiekiem się kurczą. Zauważam również, że mój organizm wraz z wiekiem domaga się większej ilości słońca, prawdopodobnie związane jest to ze zwiększonym zapotrzebowaniem na  witaminę D,  dawkuję więc promienie słoneczne o ile jest to tylko możliwe.

Po za tym, nie zaprzątam myśli negatywnymi wspomnieniami z przeszłości, celebruję teraźniejszość i otwieram się na nowe jeszcze pełniejsze życie. Jak to w życiu bywa, zdarzają się nieoczekiwane negatywne sytuacje, zmiany których nie chciałam, wówczas daję sobie czas na komplentację, wyciągam wnioski, zwracam moją uwagę na wartościowsze rejony życia, bo lubię mieć  poczucie sensu i bycie w zgodzie z sobą.

 

Z okazji urodzin uporządkowałam moje marzenia 🙂 chcę dalej cieszyć się życiem,  uśmiechać od ucha do ucha:) i być w dobrym zdrowiu, to najważniejsze.

 

Kwiatki są dla Was w podziękowaniu za odwiedziny, Wasze posty, pozytywną energię, którą mnie obdarzacie, jesteście kochani :):):)

 

Ponieważ fabuła filmu wiąże się z tematem moich urodzinowych przemyśleń, zamieszczam zajawkę filmu ” Pełnia Życia”, na który trafiłam zupełnie przypadkowo w TV podczas wczorajszego wieczoru.

Wspaniały film opowiadający prawdziwą historię Robina Cavendisha.

Miłego wieczoru 🙂

Komentarze

 1. Barbarossa napisał(a):

  Baaardzo spóźnione, ale bardzo serdeczne z serca płynące ślę życzenia. Mój M. mówi, że życzenia z serca zawsze są aktualne 🙂
  Wyglądasz genialnie!!!
  Buziaki!!!

 2. luxhairshop napisał(a):

  beautiful dress ! colorful!
  (? ?3 ?) ???~ Love your blog, thank you for sharing.
  🙂
  https://luxhairshop.com/blogs/lux-hair-shop-blogs

  1. Irena napisał(a):

   Thank you very much, I am very pleased :):):)

 3. Margot napisał(a):

  Raz jeszcze wszystkiego najlepszego. Masz rację, po co ciągle wracac do przeszłości, gdy tyle jeszcze do zrobienia, gdy otwierają coraz ciekawsze możliwości.
  Przepięknie wyglądasz 🙂 )))
  Kisses – Margot 🙂 )))

  1. Irena napisał(a):

   Serdecznie dziękuję za życzenia :):):)

 4. jointyicroissanty napisał(a):

  Jeszcze raz wszystkiego najlepszego Irenko!!! Wyglądasz przepięknie, jak zawsze pełna pozytywnej energii!
  Buziaki:*

  1. Irena napisał(a):

   Bardzo dziękuję :):):) buziaki:)

 5. Szyciownik napisał(a):

  Cześć,
  Wszystkiego najlepszego! Obyś zawsze była tak radosna i pełna optymizmu jak teraz!
  Pozdrawiam,
  Kasia

  1. Irena napisał(a):

   Kasiu, dziękuję bardzo za życzenia 🙂 Lubię patrzeć na jasną, uskrzydlającą stronę życia :):) Wszystkiego dobrego i miłego dnia 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *