Życzenia w Nowym 2018 Roku

31 grudnia 2017

Trzymając silnie stery życia w rękach, życzę sobie dalszych szczęśliwych, zdrowych, uśmiechniętych, wypełnionych po brzegi nowymi pasjami, kolejnych dni Nowego Roku, jednocześnie dziękując stwórcy, za wszystkie fantastyczne poranki, które mogę oglądać każdego dnia. Cieszę się zdrowiem i szczęściem moich najbliższych i dalszych członków rodziny. Czasami, gdy los przejmuje stery naszego życia wywracając je do góry nogami, dostrzegamy zaniedbane zakamarki naszego prawdziwego życia, niech nadchodzący Nowy Rok 2018 będzie okazją do zmiany stylu życia, zadbania o jakość przeżywania, każdego kolejnego dnia.

Rozpoczyna się nowe, budzące zawsze dreszczyk emocji, ciekawość i jednocześnie analizę przeszłości. Mijający 2017 Rok postrzegam jako niezmiernie udany i szczęśliwy. Nie opiewał w materialne profity lecz w pełną harmonię duszy. Życie w zgodzie z sobą życzę każdemu, to wartość nadrzędna, dzięki której, „góry można przenosić”. Kocham moje kolejne, ciekawe w niespodziewane wydarzenia  lata życia, wiem że następny rok będzie również dobry, niesamowity i szczęśliwy. Nie zabiegam o to, ale jestem przygotowana na wszystko, co życie przyniesie, bo widocznie tego potrzebuję w danej chwili najbardziej.

Wszystko jest możliwe, to jedna z najcenniejszych rzeczy jakie nauczyły mnie kolejne lata życia. Magia sześćdziesiątki jest niezwykła, zaczynam bardzo interesujący etap życia wypełniony planami i kolejnymi realizacjami. Wiek, to tylko liczby, jakość naszego życia świadczy o tym czy przeżywamy je szczęśliwie.

Świętuję Nowy Rok wspólnie z wszystkimi domownikami w komplecie, dzięki magii Świąt, która w końcu zadziałała. Jest cudownie:)

KOCHANI SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2018 ROKU!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *