Masaż orientalny – odmiany, efekty i niepowtarzalne miejsce pełne relaksu

Masaż orientalny staje się coraz popularniejszym i częściej wybieranym zabiegiem wśród miłośników SPA. Trudno się temu dziwić, bowiem ten niezwykły masaż relaksacyjny łączy w sobie odpoczynek fizyczny z psychicznym odprężeniem. Oprócz swoich kojących właściwości w postaci leczenia takich dolegliwości jak ból mięśni lub kręgosłupa, zabieg ten ma charakter duchowy, dbając o Twoją witalność i samopoczucie. Ważny jest zatem nie tylko sam masaż, ale również szacunek do osoby, dla której się go wykonuje. Takie podejście i profesjonalne masaże orientalne, wykonywane przez masażystki z Azji znajdziesz w niezwykłym Nice Spa w Warszawie.

Jakie są odmiany masażu orientalnego?

W ofercie Nice Spa można znaleźć wiele masaży zaliczających się do masażu orientalnego. Dzięki szerokiej gamie zabiegów znajdziesz zabieg odpowiadający Twoim potrzebom i preferencjom. Ponadto, każdy masaż wykonywany jest przez doświadczone masażystki, które swoje doświadczenie czerpały z dalekich, azjatyckich regionów.

Najpopularniejszym masażem zaliczającym się do masaży orientalnych jest masaż tajski. Jego alternatywna nazwa, którą często można spotkać to “joga dla leniwych”. Wszystko za sprawą swoich relaksacyjnych i odprężających właściwości oraz znaczącego wpływu na poprawę samopoczucia i zwiększenie energii. Nie przez przypadek zbiera mnóstwo pozytywnych opinii i cieszy się ogromną popularnością na całym świecie.

Innym niezwykle intrygującym zabiegiem jest masaż królewski. Jest to jeden z najbardziej kompleksowych rytuałów, które można znaleźć w salonie Nice Spa. Swoją popularność zawdzięcza dzięki połączeniu różnych technik masowania, dzięki którym ciało jest zrelaksowane, a uwalniana energia CHI zapewnia dużo energii i szczęścia przez długi czas.

Poza wcześniej wspomnianymi zabiegami, Nice Spa proponuje też bardziej skonkretyzowane propozycje, w tym między innymi koreański lifting twarzy, masaż filipiński, czy masaż japoński, którego korzenie sięgają dalekiej, orientalnej Azji.

Dla kogo jest przeznaczony masaż orientalny?

Masaż orientalny idealnie sprawdzi się dla osób, które są podatne na stres i nerwobóle. Zabieg ten niezwykle skutecznie odpręża ciało i pozwala zachować równowagę wewnętrzną. Oprócz tego masaż orientalny ma bardzo dobre właściwości lecznicze i pomaga na bóle mięśni i kręgosłupa. Masaż orientalny świetnie sprawdzi się również dla osób przemęczonych, które pragną relaksu, odpoczynku i odprężenia, a przy tym zyskać pozytywną energię do dalszego działania.

Jakie są efekty masażu orientalnego?

Masaż orientalny niezwykle skutecznie przywraca równowagę wewnętrzną, znacząco redukuje stres i usprawnia przepływ energii w ciele. Ponadto, zabieg ten ma bardzo pozytywny wpływ na samopoczucie i harmonię wewnętrzną. Oprócz cech relaksujących ma też bardzo dobre właściwości lecznicze – pomaga on poradzić sobie z bólami miejscowymi oraz mięśniowymi. W związku z tym masaż orientalny jest idealną możliwością na relaks, odpoczynek i spokój, na który każdy zasługuje. Dodatkowo wykonywany w niepowtarzalnych wnętrzach Nice Spa pozwoli Ci poczuć się jak w orientalnych zakątkach Azji.

Więcej na temat masaży orientalnych dowiesz się z artykułu- “Masaż orientalny – rodzaje, zalecenia, przeciwwskazania” na stronie Nice Spa